درباره ما

شرکت سان سرویس(خدمات خورشید) که به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های خدماتی و تعمیراتی لوازم خانگی و صنعتی در محل محسوب می شود،با بیش از یک دهه تجربه، پایبندی به سه اصل کلیدی،کیفیت کاری، هزینه کم،ضمانت خدمات

شرکت سان سرویس (خدمات خورشید) که کار خود را از سال 1388 شروع کرده است و تحت عنوان تعمیراتچی هم فعالیت

داشته است کار خود را از همان سال به صورت حرفه ای با وجود تکنسین های متخصص اغاز کرد این شرکت (خانواده) مستقیما با مشتریان ارتباط داشته، تضمین در کار وکیفیت، هزینه پایین ، گارانتی ،اعتماد مشتریان را به سمت خود کشانده است وبا 98 درصد رضایت مشتری این تضمین را برای شما عزیزان خواهد داشت تا در انتخاب خود دچار شک و تردید نشوند. داشتن 80+ تکنسین واقعی و کار بلد خود را اماده خدمت رسانی به شما کرده است.این شرکت همچنین در تامیین قطعات برای مشتریانی که نیاز به تعویض قطعه یا وسیله ای داشته باشند فعالیت می کند.

ما با وجود سختی های زیاد ورسیدن به این پله تجربه های زیادی را کسب کرده که آن را در امر خدمت رسانی به مردم عزیز استفاده کرده ایم.

خدمت رسانی با کیفیت به موقع با هزینه کم وگارانتی کار انجام شده به شما عزیزان افتخاریست که نصیب شرکت سان سرویس(خدمات خورشید) شده است.

این شرکت همچنان در حال اموزش نیرو های جدید وبروز کردن انها در علم تعمیرات وسایل خانگی وصنعتی بوده است تا درکنار تکنسین های کارشته خود متخصصین حرفه ای وبا علم بروز تر را در اختیار داشته باشد که با وجود تکنسین های قدیمی فن وحرفه ی انها وعلم وتکنولژی تکنسین های جدید امادگی خود را در تعمیرات وسرویس انواع وسایل خانگی و صنعتی اعلام کرده است.

 

با ورود به سایت WWW.SUNSERVICECO.COM با منوی کلیه وسایل تعمیراتی که تحت پوشش شرکت می باشندروبه رومی شود در همه برند ها

یک سری از برندها به عنوان مثال: