تعمیر کولر گازی در شمال تهران

یکی از ناگوارترین اتفاقاتی که ممکن است در تابستان آن را تجربه کنید؛ خرابی کولر گازی است. این روزها که هوا گرم‌ تر شده‌ است؛ نیاز به کولر گازی احساس می ‌شود. کولر گازی ‌های مختلف با برندهای متفاوت در بازار وجود دارند. هر کدام از آن‌ ها طول عمر و کارایی خاص خود را نیز دارند. بنابراین نحوه مراقبت و تعمیر آن ‌ها نیز فرق خواهد داشت. همواره توصیه می‌ شود؛ بعد از خاموش ماندن کولر گازی به مدت طولانی، آن را سرویس کامل کنید تا مشکلی برای آن پیش نیاید. اما تعمیر کولر گازی در شمال تهران و در سریع‌ ترین زمان ممکن هم‌ اکنون امکان پذیر است.

 

تعمیر کولر گازی در شمال تهران به صورت فوری

زمان مهم‌ ترین المان برای کسانی است که سرشان شلوغ است و نمی‌ توانند وقت زیادی به کارهای خود اختصاص دهند. اگر در شمال تهران زندگی می‌ کنید و به تعمیر کولر گازی در شمال تهران به صورت فوری نیاز دارید؛ نگران نباشید. زیرا اکنون امکاناتی فراهم شده تا بتوانید نه تنها در شمال تهران، بلکه در هر جای دیگر تهران که هستید، در سریع‌ ترین حالت ممکن کولر گازی خود را سالم تحویل بگیرید.
سرویس کولر گازی در شمال تهران اغلب بدون نیاز به جا به جایی انجام می‌ شود. بنابراین به میزان زیادی در هزینه‌ های رفت و برگشت و حمل کولر گازی تا مرکز ارائه دهنده خدمات سرویس کولر گازی، کاهش می‌ یابد.

چرا باید تعمیر کولر گازی در شمال تهران را به سرویس کار ماهر بسپارید؟

همان طور که اشاره کردیم، انواع برندهای مختلف کولر گازی وجود دارد که هر کدام مشکلات خود را دارند. بنابراین طبیعی است که نحوه تعمیر کولر گازی سامسونگ با کولر گازی متفاوت باشد.
برای تعمیر کولر گازی در شمال تهران بهتر است که کار را به کاردان بسپارید. به کمک یک سرویس ‌کار ماهر خیالتان راحت است که هم کار در محل انجام می‌ شود؛ هم فرد با تجربه‌ ای کار سرویس و تعمیر را انجام می‌ دهد و هم این که در صورت بروز مشکل مجدد می‌ توانید فورا از آن‌ ها کمک بخواهید تا مشکل را با هزینه‌ ای کمتر  یا حتی به صورت رایگان رفع کنند.

مزیت‌ های تماس با تعمیرکار کولر گازی در شمال تهران

بسیاری از شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات سرویس کولر گازی ممکن است برای انجام کار مخصوص به کولر گازی یا بسیار دور باشند و یا این که وقت کافی برای پیمودن مسافت طولانی را نداشته باشند. بنابراین بهترین راه این است که از کسانی کمک بگیرید که در محدوده شمال تهران فعالیت دارند.
شرکت آوش پایتخت هم اکنون این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید نه تنها در شمال تهران بلکه در هر منطقه دیگری که بودید، به کمک تعمیرکاران خبره، کولر گازی خود را تعمیر کنید.
آوش پایتخت به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگوی شما خواهد بود. همچنین می‌ توانید تعمیر کولر گازی خود را در محل انجام دهید. قطعات در صورت تعویض کاملا اورجینال خواهند بود. همچنین پشتیبانی از شما نامحدود خواهد بود. شما می‌ توانید کار خود را به حرفه‌ ای‌ ها بسپارید. آن‌ ها به شما کمک می‌ کنند تا کولر گازی شما با هر برندی که باشد و هر مشکلی که داشته باشد؛ به طور کامل تعمیر شود. همچنین در صورت بروز مشکلات دیگر می‌ توانید با کمترین هزینه آن را به کمک تعمیرکاران متخصص آوش پایتخت رفع کنید.

استفاده از قطعات یدکی اصلی

بدون شک استفاده از قطعات یدکی که از نظر کیفیت زیاد خوب نیستند، نه تنها کارایی دستگاه کولر گازی شما را پایین می‌ آورند، بلکه عمر خود قطعات نیز پایین بوده و به سرعت دوباره خراب می‌ شوند. اما در شرکت آوش پایتخت برای تعمیر تمامی کولر گازی‌ ها از قطعات یدکی اصلی استفاده می‌ شود. این قطعات تا چندین سال می‌ توانند برای شما کار کرده و عمر مفید طولانی داشته باشند. همچنین قطعات اصلی شرکت سازنده کولر گازی، بهتر با محصول مچ شده و کارایی دستگاه را پایین نمی‌ آورد.

چرا مشتریان به تعمیر کولر گازی در شمال تهران نیاز دارند؟

کولر گازی ‌ها ممکن است مشکلات کوچک و بزرگ زیادی داشته باشند. بنابراین طبیعی است که در شمال تهران به تعمیرکار و سرویس‌ کار ماهر نیاز پیدا کنید. عمده مشکلاتی که ممکن است یک کولر گازی داشته باشد؛ شامل موارد زیر هستند. برای هر کدام از کارهای زیر در شمال تهران حتما به یک تعمیرکار و سرویس‌ کار حرفه‌ ای نیاز پیدا می ‌کنید.

 • نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • نشتی آب از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • کار نکردن کنترل دستگاه
 • لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • نصب کولر گازی و اسپلیت
 • خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • عدم کارکرد فن

در صورت بروز هر کدام از این مشکلات، بهتر است اصلا ریسک نکنید و به هیچ بخشی از کولر گازی دست نزنید. نه تنها این کار از نظر ایمنی درست نیست. بلکه ممکن است در اثر اشتباه به دستگاه آسیب‌ های شدید وارد کنید.